Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Відбувся Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

03 березня 2021 року підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!», метою якого було залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування в них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших

надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.             

 Участь у конкурсі  взяли  здобувачі освіти 1-10 класів із  Бахмацьких ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, №4, №5, гімназії, Красилівського, Курінського, Пісківського та Тиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. Бахмацької міської територіальної громади. Усього надійшло 32 роботи, з них у номінації «художня творчість» - 30 робіт, у номінації «декоративно-прикладна творчість» - 2 роботи.

Конкурс продемонстрував високу активність учасників, належний естетичний та художній рівень творчих робіт, спрямованих на формування почуття відповідальності за збереження від вогню та техногенної небезпеки Переважна більшість робіт, що надійшла на конкурс, відповідала тематиці, була виконана різними художніми техніками (гуашшю, фарбами, олівцями, тощо), на високому художньому рівні, оригінальною за змістом та ідеєю.

Журі відзначило майстерність виконання художніх робіт і визнало: переможцями конкурсу:

- Панченко Аню, ученицю Курінського ЗЗСО І-ІІІ ст. ( молодша вікова категорія);

- Судун Софію, ученицю Тиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. ( молодша вікова категорія).

- Гужву Єгора, учня Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (середня вікова категорія);

- Крутова Олександра та Бендяк Анастасію, учнів Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ст. (середня вікова категорія);

- Євстаф’єву Марію, ученицю Бахмацького ЗЗСЧО І-ІІІ ст. №5 (старша вікова категорія);

лауреатами конкурсу:

-Кравець Софію, ученицю Бахмацької гімназії ( молодша вікова категорія);

-Жадько Вікторію, ученицю Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ст. (молодша вікова категорія).

Роботи переможців конкурсу передано  до Бахмацького відділу УДСНС для участі в обласному етапі.« повернутися до списку новин