«Початкова школа - 2017»: новини зі шкіл: Красненський НВК

Дата: 20.10.2017 15:59

Із 17 по 20 жовтня 2017 р. у Красненському НВК був проведений тиждень початкових класів «Ця чарівна книжкова країна». Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти ознайомилися з планом проведення. Була проведена виставка дитячої літератури, конкурс прислів’їв та приказок про книги. Діти ознайомилися із висловами про значення книги у житті людини.

У 1-4 класах пройшли цікаві відкриті уроки, на яких були показані вчителями різні форми і методи роботи з учнями. Проведено консультації для батьків на тему: «Дитина та книга: чи бути дружбі?»; виховна година у другому класі «Книга – твій вірний друг». Цікавою та захоплюючою була подорож у сільську бібліотеку, особливо сподобалась учням «книжкова вежа». Тиждень закінчився інсценізаціями казок та урочистою лінійкою, де нагородили найактивніших учасників. Глядачами були батьки, гості та дошкільнята, які отримали позитивні емоції. Сподіваємось, в подальшому книга для школярів буде невід’ємним супутником життя!