«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Курінська ЗОШ І-ІІ ст.

Дата: 23.10.2017 09:01

У рамках тижня початкової школи під назвою «Ця чарівна книжкова країна» у Курінській ЗОШ І-ІІ ст. у четвер, 19 жовтня, учні відвідали сільську бібліотеку. Їх привітно зустріла бібліотекар Галина Діденко. Вона в цікавій формі розповіла про функції цих закладів у нашій державі, ознайомила з дитячою літературою. Діти попрацювали в читальному залі, а далі провели вікторину на тему «Мої улюблені казкові герої». Були визначені переможці. Це Артем Видиш і Дар’я Сиплива.

У школу поверталися лісом. Веселі і задоволені школярі милувалися осінньою красою і пірнули у вир золотого листопаду.

Трішки шумно і гамірно було в цей день у їдальні під час обіду. Це дітлахи обговорювали побачене і почуте.

А значить день не пройшов марно. Учні зрозуміли, що книга - це віконечко, яке відкриває людині світ.