Відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 27.11.2017 12:02

26 листопада на базі Бахмацької гімназії відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, участь у якій узяли 56 учнів 8-11 класів із 25 закладів загальної середньої освіти району та Батуринської ОТГ.

Завдання олімпіади традиційно були подані блоками: теоретичний, який передбачав виявлення в учасників уміння пояснювати географічні процеси, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, описувати, порівнювати географічні об'єкти, наводити аргументи; практичний - розв’язання задач, робота з контурними картами та тестовий, спрямований на перевірку знань, які розраховані на відтворення фактів і основних географічних понять. Найкращі результати продемонструвала команда Бахмацької гімназії, здобувши 3 перші місця з чотирьох можливих.

Зведена таблиця результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Журі перевіряє роботи