«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Обмачівський НВК

В Обмачівському НВК пройшов тиждень початкової школи під гаслом «Ця чарівна книжкова країна».

З метою посилення ролі книги в навчально-виховному процесі, поліпшення роботи щодо збереження підручників, виховання поваги до праці людей, які їх створили, а також залучення підростаючого покоління до книги, як джерела знань, культурних надбань та цінностей українського народу. Класоводи 1 – 4 класів (Тетяна Гриб, Тетяна Сибір, Людмила Гнида, Валентина Сибір) навчального закладу доклали чимало зусиль та провели виховні заходи:

«Свято-зустріч із мудрим другом людей – книгою»,

«У світі рідного слова»,

«Абетка віршування» –   проба пера»,

«Книга вчить як на світі жить».

Виставка «Мої перші книжки», виставка малюнків «Герої улюблених книжок» та показові уроки відкрили  двері для малих і дорослих відвідувачів.

Учні із задоволенням та цікавістю готували та відвідували навчально-виховні заходи, брали участь у іграх, конкурсах та розвагах.

Плекаємо надію, що книга – найбільше відкриття людства і в наш електронний вік забувати про книгу не слід.