Заходи під час зимових канікул у Варварівському НВК

Дата: 15.01.2018 12:06

Організувати змістовне дозвілля дітей на канікулах – одне із завдань педагогічного колективу. Учні Варварівського НВК стали учасниками шкільних турнірів із шахів, шашок, настільного тенісу;  підготували щедрівки та колядки для проведення Різдвяного вертепу. Та, мабуть, найбільше вражень у них залишилось  від екскурсійної поїздки у місто Ніжин. Відвідали  підприємство ПП «Копиця», де ознайомились із технологічними процесами виготовлення м’яких іграшок та отримали у подарунок хутро і тканини для власних виробів. Цікавими й повчальними виявилися екскурсії у картинну галерею та у музей Миколи Гоголя Ніжинського університету. Вшанували пам'ять загиблих Героїв АТО біля пам’ятної стели «Герої не вмирають». Дані поїздки згуртовують і учнівський, і педагогічний колективи.