Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Запрошуємо учнів ЗЗСО району до участі  у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право»

Головне територіальне управління юстиції в Чернігівській області повідомляє, що з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».

Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу віком до 18 років (включно).

Конкурс проходитиме за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи - від 10 до 14 років; до старшої групи - від 14 до 18 років.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3-х учнів), пов'язані з загальною тематикою конкурсу.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп'ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи) подаються до районного методичного кабінету відділу освіти до 10 травня 2018 р.

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

Детальна інформація про умови Конкурсу  розміщена на веб-сайті Координаційної ради

www.krmj.org.ua

Заявка на участь (прикріпити до кожної конкурсної роботи)

Положення  Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право»

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????µ???????°?????????????? ?????????????? ???????»???????? ???°?»?????????? ?«?? ???°?? ?????°?????»"« повернутися до списку новин