Засідання школи молодого вчителя фізичної культури

Дата: 20.11.2017 12:17

17 листопада 2017 року під керівництвом завідуючого районного методичного кабінету Вороб’я С.М. та керівника РМО вчителів фізичної культури – вчителя фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Білича О.Л. на базі Бахмацької ДЮСШ відбулося засідання школи молодого вчителя фізичної культури згідно плану роботи на 2017-2018 навчальний рік. У роботі засідання взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Трикоз О.М.

Під час засідання було презентовано перелік нормативних документів з фізичної культури завідуючим РМК, відвідано урок фізичної культури 8 класу із подальшим його аналізом та проведено теоретико-практичний блок для молодих спеціалістів з оформлення та ведення ділової документації.

За наслідками заняття було підведено підсумки, обговорено засідання та прийнято рішення.