Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Засідання школи молодого вчителя фізичної культури

17 листопада 2017 року під керівництвом завідуючого районного методичного кабінету Вороб’я С.М. та керівника РМО вчителів фізичної культури – вчителя фізичної культури Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Білича О.Л. на базі Бахмацької ДЮСШ відбулося засідання школи молодого вчителя фізичної культури згідно плану роботи на 2017-2018 навчальний рік. У роботі засідання взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Трикоз О.М.

Під час засідання було презентовано перелік нормативних документів з фізичної культури завідуючим РМК, відвідано урок фізичної культури 8 класу із подальшим його аналізом та проведено теоретико-практичний блок для молодих спеціалістів з оформлення та ведення ділової документації.

За наслідками заняття було підведено підсумки, обговорено засідання та прийнято рішення.