Відділ освіти Бахмацької Районної Державної Адміністрації

Змагання з легкої атлетики школярів Бахмаччини

     Підсумком Х районних спортивних ігор школярів Бахмаччини 2018/2019 навчального року було проведення змагань з легкої атлетики. Вони відбулися 10 травня 2019 року на стадіоні ФСТ «Колос» м. Бахмач.

      У змаганнях взяли участь 198 учнів з 20 закладів загальної середньої освіти району. Програма змагань складалася з таких видів: біг 60 м, 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м, стрибків у довжину, висоту, штовхання ядра та естафети 4 х 100 метрів.

     Суддівство забезпечували вчителі фізичної культури Білич О.Л. (головний суддя), Мартиненко Г.П., Іванько Ю.Б., Рябенко С.М. та заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ Малашенко І.О. і тренер ДЮСШ Журавель А.М.

    Переможців та призерів змагань в особистому та командному заліку нагороджено дипломами сектору освіти Бахмацької райдержадміністрації.

 

ЗАГАЛЬНИЙ ПРОТОКОЛ

першості з легкої атлетики

Х спортивних ігор школярів Бахмаччини

10 травня 2019 року

 

І – ІІ групи

ЗЗСО

 

очки

місце

1

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

619

4

2

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

686

1

3

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

672

2

4

Бахмацька гімназія

634

3

5

Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

618

5

6

Бахмацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

391

12

7

Голінська ЗОШ І-ІІІ ступенів

н/у

 

8

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

498

8

9

Красненський НВК

н/у

 

10

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

367

13

11

Кропивненський НВК

238

15

12

Курінський НВК

533

6

13

Митченківський НВК

416

10

14

Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

440

9

15

Рубанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

64

17

16

Стрільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

194

16

17

Тиницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

395

11

18

Фастовецький НВК

300

14

19

Халимонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

509

7

 

 

ІІІ група

ЗЗСО

 

очки

місце

1

Бахмацький НВК

н/у

 

2

Біловежівський НВК

н/у

 

3

Варварівський  НВК

95

2

4

Гайворонська ЗОШ І-ІІ ступенів

н/у

 

5

Курінська ЗОШ І-ІІ ступенів

72

3

6

Обмачівський НВК

н/у

 

7

Пальчиківський НВК

118

1

 

Найкращі результати в особистому заліку

 

Юнаки

 

Дівчата

Вид

Прізвище та імя

ЗЗСО

результат

Прізвище та імя

ЗЗСО

Результат

60 м

Шкарлат Євген

Дмитрівка

7,85 сек

Осадча Марина

ЗОШ №4

9,11 сек

100 м

Опанасюк Микола

ЗОШ №4

12,1 сек

Кривошей Альона

Гімназія

14,9 сек

400 м

Гордієнко Максим

 

 



« повернутися до списку новин