Літні мовні табори: підготовку розпочато

Дата: 23.05.2018 12:52

Цьогоріч мережа літніх мовних таборів (профіль – англійська мова) розширюється. Долучається Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст. Прогнозується залучити 105 учнів 2 – 10 класів шести закладів освіти. З них п’ять мовних таборів функціюватимуть на базі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №4, №5, Бахмацької гімназії, Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. Мовний табір Курінського НВК працюватиме на базі закладу без харчування. Заняття проводитимуть досвідчені вчителі англійської мови.

22 травня на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулася нарада вчителів англійської мови закладів освіти, відповідальних за роботу літніх мовних таборів. З метою висвітлення найкращого педагогічного досвіду та підвищення рівня ефективності роботи літніх мовних таборів за «круглим столом» учасники наради проаналізували вибір тематики, планування роботи, ведення документації.

Учитель англійської мови Бахмацької ЗОШ I-III cт. №5 Наталія Смирнова, учасниця Всеукраїнського тренінгу «GoCamp-2018» в м. Ірпінь, підкріплювала набуті теоретичні знання практичними інтерактивними вправами, руханками.

Запропоновані на нараді методичні та практичні матеріали, медіа ресурси, корисні посилання щодо організації роботи мовних таборів зроблять перебування дітей в мовних таборах цікавим та пізнавальним.