Оздоровлення 2018

У 17 закладах освіти Бахмаччини відпочинковими послугами охоплено 1200 учнів. Для дітей оргаізовується змістовне дозвілля, зокрема, екскурсії та ігри. При 6 закладах загальної середньої освіти діють літні англомовні школи. У Бахмацькій ЗОШ №5 працює англомовний волонтер з Нігерії.

Вартість харчування 1 учня складає 26 гривень.
У Курінській ЗОШ І-ІІ ст. будується санблок зі встановленням душових кабін і туалетів.
У червні закуплено 40 путівок до ЗО Електронік (вартість 1 - 4950 грн).
Путівки запропоновано дітям сиротам, позбавленим батьківського піклування, обдарованим (призерам районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань), дітям учасників АТО і з багатодітних сімей.
Будівельні роботи розпочато по завершеню навчального року. Душові кабіни і внутрішні туалети є необхідністю для забезпечення санітарних умов і комфорту дітей. У разі завершення робіт планується оздоровлення у ІІІ зміну.

?????????»?????° ?????? Larisa  Jurba.