ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ: БАХМАЦЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 08.06.2018 12:57

У літньому англомовному таборі «Веселка» Бахмацької гімназії розширюють та вдосконалюють свої знання англійської мови учні початкових класів.

Початок роботи табору розпочався зі створення колективу, його поділу на два загони. Діти складали та розучували девізи і табірну пісню, малювали емблему табору, виготовили квітку дружби з долоньок, що символізує єдність дитячого колективу. Також  були узгоджені правила табору.

Цікаві і різноманітні заходи забезпечують учителі-методисти англійської   Світлана Мішина, Світлана Портянко. Дні насичені інтерактивними  іграми та веселими конкурсами англійською мовою.

Запам’ятався  дітям  день мультиків: гра «Показуха» (показ улюблених мультяшних героїв та їх відгадування), малюнки улюблених героїв, переглядом мультфільмів на англійській мові.

Відзначено було в таборі і День захисту дітей: маленькі гімназисти малювали на асфальті, грали в ігри, дивилися відео про дозвілля англійських дітей.