Про проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з історії України

Дата: 19.04.2021 14:15

Кафедра історії імені професора М.П. Ковалевського в співпраці з Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» оголошують про проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з історії України.

Мета інтелектуального змагання – популяризація вивчення історії України, плекання історичної спадщини та національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

Термін проведення: 08 квітня – 04 травня 2021 р. (включно).

До участі запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, котрі відповідають зазначеній віковій категорії.

Для участі в олімпіаді необхідно надіслати заявку на електрону адресу kafedra.istorii@oa.edu.ua

Після підтвердження отримання заявки організаторами, необхідно перейти за http://olimp.oa.edu.ua (зареєструватися з власної скриньки в gmail або з особистого профілю у Facebook) і далі виконати тест.

Із запитаннями та пропозиціями звертатись за телефоном: 0976045529, e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua

Лист НУ “Острозька академія” від 07.04.2021 №001/21 “Про проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з історії України”

За матеріалами сайту ЧОІППО