Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

Районний етап «Шкільна волейбольна ліга України»

Дата: 05.02.2018 14:16
Кількість переглядів: 29

02 лютого у спортивних залах Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №5  відбувся І етап (районний) змагань з волейболу (дівчата) серед команд школярів закладів загальної середньої освіти – Шкільна волейбольна ліга України.

Участь у турнірі взяли 12 команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Змагання проводилися за удосконаленою олімпійською системою до двох поразок.

Серед команд дівчат кращими стали волейболісти Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Срібло виборола команда Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місце посіла команда Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Юні спортсмени не тільки виборювали право вважатися кращими шкільними командами, а й демонстрували власні спортивні здібності.

Кращі команди нагороджені дипломами відділу освіти та кубками й медалями сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Переможці також захищатимуть честь району на обласних змаганнях у м. Чернігові.