У Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни»

На виконання Плану заходів з  відзначення в районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  у Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено інформаційно-просвітницький захід «Ціна чужої війни».

Головною метою заходу поставлено поглибити  знання учнів про історичні події афганської війни та виховувати  повагу до воїнів-інтернаціоналістів й загиблих Героїв. Всі присутні мали можливість  переглянути  відеоматеріали, що висвітлюють сторінки війни в Афгані, назвали поіменно ветеранів  бойових дій, наших односельців, згадали сучасних захисників України.

«Встаньмо, постіймо хвилину, нехай у нас не заболять ноги, а тільки защемлять серця за тих, кого нема серед нас, хто лежить у землі, хто світить нам із небес, а може, із підбитим крилом ніяк не перелетить Афганської границі» - такими словами  та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблим.

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокішій

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Вже багато літ, як прийшли назад додому,

Та до цих пір чує душа війни оскому,

Та до цих пір  ще стогнуть ночі, ниють рани,

А у снах – «духи» налітають, мов шайтани.