Відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 02.11.2021 14:24

Із метою виховання в молодого покоління любові до мови і традицій українського народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в майбутнє Української держави, про яке мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар, виявлення творчо обдарованих здобувачів освіти та розвитку їх потенціалу,  у жовтні 2021 року в закладах загальної середньої освіти громади відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Традиційно, під час урочистого відкриття І етапу конкурсу звучали вірші Великого Кобзаря, авторські поетичні твори, лунали українські народні пісні та поезії Т.Шевченка в сучасній музичній обробці, демонструвалися презентації про життєвий і творчий шлях поета, відбувалися інсценізації його творів. Учасниками шкільного етапу конкурсу стали 480 учнів 5–11 класів 14 ЗЗСО Бахмацької міської територіальної громади, які виявили бажання звернутися до поетичного спадку Тараса Шевченка, продемонструвати свою творчості, володіння художнім словом та знання української мови й літератури. Вони виконали письмові завдання, розроблені шкільними оргкомітетами. За результатами робіт визначені переможці, які представлятимуть освітній заклад у наступних етапах конкурсу. Бажаємо юним інтелектуалам творчої наснаги та перемог!

Світлини з урочистого відкриття конкурсу в Бахмацькому ЗЗСО І-ІІІ ст. №5