В Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбулися урочисті заходи

Дата: 22.11.2017 08:30

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. Це день, коли вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, котрі виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

З нагоди цієї пам’ятної дати в Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбулися урочисті заходи присвячені вшануванню подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Одним з найяскравіших заходів був Урок мужності, який провела класний керівник 3-Б класу Воробей Світлана Миколаївна. Незабутнє враження на учнів  справила зустріч з учасником АТО – Гриценком Сергієм Олександровичем. Школярі передали йому обереги, які виготовили своїми руками, листи та малюнки для захисників – воїнів АТО.

У ході виховної години  діти  сповнилися  гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.