ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Непомітно для учнів та вчителів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходить час у літньому англомовному таборі «Summer Joy». 20 учнів  5-10 класів покращують свої знання з іноземної мови у формі ігор, змагань, виконанні творчих та проектних робіт. Допомагають їм у цьому   вчителі англійської мови Вікторія Соболєва, Алла Міщенко, Інна Горіла та Тетяна Соколова.

Кожен день у таборі має свою тематику. Один із днів було присвячено капелюхам (Hat’s Day). Учні спочатку дізналися про історію створення капелюха, його еволюцію від найдавніших часів до сучасності, переглянули відео-колекцію найгарніших капелюшків королеви Єлизавети ІІ, вивчили веселу пісню та виготовили свої власні головні убори. День пройшов англійською жваво, творчо та весело!