Розпочато перевірку стану готовності шкіл до початку навчального року

Дата: 17.08.2017 15:32

Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько розпочала перевірку стану готовності шкіл до початку 2017 – 2018 навчального року.

Так сьогодні вона завітала до Халимонівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бахмацького та Пальчківського НВК, оцінюючи заклади освіти на предмет забезпечення безпеки життєдіяльності навчально-виховного процесу, стану закладів після проведеного ремонту, господарського забезпечення, стану готовності харчових блоків, забезпечення школярів технічними засобами навчання тощо.

Очільниця району відзначала те, що педагогічні колективи доклали зусилля, аби підготувати приміщення до початку навчального року. Незважаючи на брак фінансування, в деяких школах вже проведено гарний поточний ремонт, а в деяких на стадії завершення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації