Змагалися юні правознавці

19 листопада  юні правознавці з 20 закладів загальної середньої освіти району зібралися в Бахмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №5 на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  основ правознавства. За перемогу змагались 17 учнів 9-го класу, 15 десятикласників  та 9 одинадцятикласників. Вони продемонстрували свої знання правових понять, юридичних термінів, законодавства,  уміння порівнювати та аналізувати, розв’язувати  правові задачі. Призові місця вибороли учні Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №5, №2, гімназії, Курінського НВК та Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст., які показали високий інтелектуальний рівень  та глибокі знання з предмета.

Зведена таблиця результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства