«Початкова школа – 2017»: новини зі шкіл: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Дата: 20.10.2017 14:38

Чарівна книжкова країна  Бахмацької ЗОШ I - III ст. № 1 радо запросила до себе  учнів початкової школи. Свято розпочали четвертокласники. Вони наголосили,що книга, дійсно, наша подруга, порадниця, помічниця, вчителька, рятівниця. Про книжкове багатство і цінність книг ми дізналися з приказок, прислів’їв (класовод Людмила Іващенко)

Захоплюючою була зустріч учнів 3-х класів із письменницею рідного краю, автором дитячих творів «Картопляний песик», «Сосновичок» Ліаною Лещенко. Авторка читала свої вірші, сповнені великою  любов’ю до природи, своєї землі, рідної України.

Майстер –клас «В книжечку на згадку зробимо закладку» продемонстрував шану і повагу до книг та підручників (класовод Олена Суярова).

Як зберігати, лікувати книгу, допомагати їй говорили учні 3-А класу на виховній годині «Книга - криниця знань» (класовод Людмила Ярошенко).

Такі заходи викликають  у школярів любов до книги, розвивають  пізнавальні інтереси, розширюють кругозір, сприяють розвитку національно-патріотичного виховання.

Оживе Україна, коли допоможемо книзі.

Всіх огорне вона задушевним теплом.

Будуть люди міцніші незламної криці,

Не грошима багаті - вселюдським добром.