ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ: Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5

Літня англомовна школа «Eco-English» Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 продовжує впроваджувати в життя свою насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі та волонтер організації GoCamp Альберт Айос.

В рамках обміну інтернаціональним культурним досвідом діти англомовного табору здійснили пам’ятну подорож до міста Корюківка, де віддали шану загиблим жертвам фашизма, насолодилися краєвидами у туристично-готельному комплексі «Бреч».

Цікаво було відвідали фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури» у селі Піски.

Разом з волонтером діти вчилися готувати вареники, брали участь у квесті, пройшли програму «Я – екосвідомий громадянин!», перекладали мультфільми, співали пісні, виконували безліч захоплюючих видів діяльності.

Тренери мовної школи Наталія Смирнова, Ірина Кращенко, Тетяна Кривуля, Вікторія Гаранько та Світлана Іващенко знаходяться у безперервному пошуку цікавинок для розвитку мовної компетентності дітей. Кожен день яскравий та незабутній! А попереду ще стільки захоплюючих зустрічей та відкриттів!