Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

До вершин педагогічної майстерності

Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Бахмацького району продовжують удосконалювати свою майстерність, беручи участь у різних фахових фестивалях  та конкурсах.

Так вихователь вищої категорії Бахмацького закладу дошкільної освіти №3 «Берізка» Білан  Лариса Олексіївна брала участь у міжнародному українсько-канадському конкурсі інноваційних освітніх проектів сучасних технологій навчання та виховання. Це по-своєму унікальне змагання освітян, започатковане ще 2005 року, є щорічним і розрахованим на педагогічних працівників Чернігівської області. Конкурс здійснюють Українсько-канадська Фундація «Україна-діаспора» і кафедра педагогіки, дошкільної та початкової освіти ЧОІППО. Засновником цього Фонду є виходець з України професор  Орест Цап, а представником в Україні є доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри педагогіки, дошкільної та початкової освіти, дійсний член України Вільної Академії наук в Канаді Пономаревський Станіслав Борисович.

Білан Л.О. працювала над темою «Розвиток комунікативного мовлення дошкільників через ігрову діяльність», яку виклала в методичних рекомендаціях. Зібраний нею матеріал  розкриває значення гри у формуванні здатності дошкільнят до розвитку комунікативного мовлення. Педагог запропонувала на допомогу вихователям для роботи з дітьми дошкільного віку  короткі інформативні  відомості про розвиток комунікативної діяльності та практичні матеріали: комунікативні ігри, пальчикові ігри, короткі веселі віршики, забавлянки, ігри-потішки, інсценівки, хороводні ігри, українські народні ігри, мовні вправи, спрямовані  на розвиток комунікативного мовлення дошкільнят.

Білан Л.О. стала одним із п’ятнадцяти переможців цього конкурсу і отримала диплом міжнародного класу та грошову винагороду від Фонду. Нагороду вручив кандидат філософських наук, доцент, заслужений працівник освіти України, ректор Чернігівського інституту післядипломної педагогічної освіти Заліський Анатолій Андрійович.« повернутися до списку новин