Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Гімназисти обрали лідера учнівського самоврядування

Гімназія – це маленька держава із своїми правилами і порядками.

З метою підвищення ефективності роботи учнівського самоврядування лідер у гімназії обирається  шляхом  проведення козацького кола.

Сьогодні в Бахмацькій гімназії у переддень свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України учні та вчителі зібрали урочисте козацьке коло для того, щоб представити  отамана та козацьку старшину гімназійної козацької  республіки «СІЧ». Козацьку республіку очолила учениця 11 класу Прощенко Анастасія.

При широкому загалі Анастасія склала присягу на співпрацю з педагогічним колективом та гімназистами, а також присягнула бути гідною своїй посаді й виконувати всі належні їй повноваження, а також представила учням та вчителям  свою команду. До козацької старшини увійшли учні 11-го та 10-го класів: Кузнєцова Діана, Степаненко Руслан, Хоменко Максим, Солодько Ярослав, Замерлов Михайло, Теницький Владислав, Маковська Марина, Зимоздра Владислав, Астахова Карина, Жалдак Михайло, Швиденко Вікторія.

Вітаємо представників учнівського самоврядування та бажаємо активної творчої взаємодії з учнівським та педагогічним колективом гімназії. Віримо і сподіваємось, що новообраний отаман і його помічники зроблять перебування школярів у гімназії цікавим та змістовним.

Сподіваємось, що нова козацька старшина стане прикладом для усіх гімназистів, гордістю своїх вчителів та батьків.« повернутися до списку новин