Останній дзвінок пролунав у закладах загальної середньої освіти Бахмаччини

Дата: 25.05.2018 15:10

Освітянам району є чим пишатися. За результатами навчального року маємо дипломи Всеукраїнського рівня. Анастасія Шекула, учениця Бахмацької гімназії, здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт МАН. Валерія Арутюнян, учениця 8 класу Бахмацької ЗОШ І-III ст. № 1 нагороджена дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Призером Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна» стала Діана Оніщенко, учениця Бахмацької гімназії.

Учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - чемпіони обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України Олімпійське лелеченя. Учениця Бахмацької ЗОШ №5 Ірина Байло виборола І місце на обласному етапі змагань з фізичної культури (Олімпіада) серед учнів ЗЗСО. Волейбольна команда Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 здобула перемогу на обласних змаганнях. Учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - бронзовi призери чемпioнату областi "Шкільної футзальної ліги". Учень Бахмацької ЗОШ №1 Імед Худжадзе, борець, номінований на отримання Премії Диво-Дитина в номінації "Найспортивніша дитина".
Рій "СІЧ" Бахмацької гімназії зайняв ІІІ місцем на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" Джура. Цього року запроваджено проведення районної інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Значна увага нині приділяється і національно-патріотичному вихованню молоді. Зокрема, проведено конкурс "Всі ми діти твої, Україно"; учні шкіл взяли участь у Параді вишиванок; акції "Мій Крим"; Всеукраїнських вшануваннях героїв Холодного Яру, присвячених 250-літтю Коліївщини та 100-літтю Української революціїі; вишкулі "ЛЕГІОН ПІВНІЧ".
Тож всі досягнення маємо завдячуючи щоденній праці педагогічного колективу району. Велика вам шана і щира подяка!

?????????»?????° ?????? Larisa  Jurba.