Стартує міський конкурс учнівських творчих робіт «Дитинство, обпалене війною»

Дата: 19.04.2021 15:12

Організація  ветеранів Бахмацької міської територіальної громади  за підтримки відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради ініціювала проведення  до 80-річчя початку нацистської окупації Бахмаччини міського конкурсу учнівських творчих робіт «Дитинство, обпалене війною».

Метою конкурсу є формування  в   підростаючого  покоління  національної     свідомості   та патріотизму, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про події Другої світової війни, розвиток  активної громадянської позиції; збереження  та  усвідомлення    знань  про  історію    рідного  краю,   своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього внеску в національно-визвольну  боротьбу за Україну; привернення уваги учнівської молоді до подвигу наших земляків у Другій світовій війні, сучасних захисників України, які відстоюють територіальну цілісність і незалежність України; виявлення,  підтримка  та  розвиток  творчих обдарувань серед здобувачів  освіти Бахмацької міської територіальної громади .

Конкурс проводиться з 19  квітня до 31 травня 2021 року в номінаціях: «Малюнок», «Проза», «Поезія».

До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі освіти 5-10 класів у двох вікових категоріях: І (середня) – учні 5-8 класів; ІІ (старша) – учні 9-10 класів.

Творчі роботи подаються до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради не пізніше 31 травня 2021 року.

Детальніше про умови конкурсу та вимоги до оформлення за посиланням:

Умови міського конкурсу учнівських творчих робіт «Дитинство, обпалене війною»