Тиждень національно-патріотичного виховання у Митченківському НВК

Дата: 26.02.2018 15:15

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі. Тож у Митченківському НВК з 19 по 23 лютого  проходив тиждень національно-патріотичного виховання. Розпочався тиждень з виконання Державного Гімну України. Упродовж  тижня у школі відбулася низка заходів національно-патріотичного спрямування. Заступник директора з виховної роботи Світлана Савченко розробила план заходів тижня, спрямованих на активізацію діяльності педагогічного та учнівського колективів в напрямку виховання свідомого патріота, виходячи з потенційних та виховних можливостей закладу. У шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка  «Моя країна – Україна»». Традиційний конкурс читців патріотичних  віршів справив на слухачів та членів журі глибоке враження. Діти виконували вірші зворушливо, з піднесенням. 20 лютого вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу. Також учні 9-11 класів випустили плакати «Героям Слава!». Для учнів 1-4 класів проведено інтелектуальну гру  та конкурс-аплікацію «Мій український прапорець». Учні 5-6 класів за допомогою паперових цеглинок збудували великий дім – дім мрій, єдину  країну з побажаннями. Закінчився тиждень для учнів школи віртуальною подорожжю «Подорож картою України. Міста України». Тож виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. Ми маємо надію, що навчимо дітей жити з вірою в майбутнє нашої незалежної держави і пам’ятати, що є святині, які ні з чим не можна зрівняти: Батьківщина, відданість народу й тій землі, де народися і виріс!