Районний семінар-практикум вчителів початкових класів

22 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбувся семінар-практикум вчителів 2-х класів НУШ та 3-х класів по проблемі «Розвиток творчих здібностей молодших школярів».

Учасники семінару в тренінгових вправах, які провела Людмила Іванько, методист райметодкабінету, вдосконалили свої знання щодо розвитку творчих здібностей учнів у проектній діяльності, розробки проектів.

Розвиток творчих здібностей учнів молодшого шкільного віку  продемонстрували і вчителі початкових класів під час показових заходів.  Так, відбулася ранкова зустріч учнів 1-а класу НУШ та вчителя Лариси Глухенької у ранковому колі.

Урок читання «В. Скуратовський «Калина» у 2-б класі НУШ провела Світлана Сіденко. Учитель вдало втілила нові методики Нової української школи, використала дидактичний матеріал НУШ, ІКТ.

Нестандартний дослідницький урок основ здоров’я «Продукти харчування» пройшов у  3-б класі з класоводом Оксаною Закотій. Інформаційно насичений харчовий потяг; досліди з водою, фантою, чипсами; інсценізація, мультики, покупки харчів у імпровізованому магазині, розповідь шкільного кухаря, готові корисні страви, робота в групах, кросворди, ребуси, деформований текст… Вкотре вчитель підтвердила свою високу професійну майстерність!

По завершенню семінару підведено підсумки.