100 років як день. Доля , яка змінила історію

Дата: 29.01.2018 15:24

Учнівський  та педагогічний колективи Халимонівської  ЗОШ І-ІІІ ст. об’єднав виховний захід «100 років як день. Доля , яка змінила історію». 29 січня – День пам’яті Героїв Крут.

Це день, в який ми зі смутком перегортаємо сторінки історії , згадуючи молодих людей, загинувших в бою під Крутами за Україну. Прообраз мужності та відваги юнаків стає взірцем вже багатьом поколінням. Сформований у Києві курінь із студентів та учнів гімназії тримав оборону до полудня у нерівному бою, щоб утримати наступ більшовиків до столиці.

Після перегляду фільму «Бахмач , Крути – герої  не забуті», згадали і бої на залізничній станції Бахмач. Словами віршів українських письменників підкреслили значення подвигу юних героїв.

Старшокласники оновили інформаційний куточок «Події сьогодення».

Пам’ятаємо, що майбутнє України в наших руках, а вчинки – у наших серцях. Любімо і бережімо ж її!