Конкурс «Intel-Техно Україна 2017-2018»

Дата: 20.10.2017 15:33

З 10 по 13 жовтня проходив очний тур конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018» - Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Цього року він відзначає свій ювілей, адже проходить в Україні вже вдесяте.

Бахмаччину представляла  Діана Оніщенко, учениця 10-А класу Бахмацької гімназії, яка виборола третє місце в категорії "Математика".

На фестивалі з-поміж 215 проектів від 260 авторів з 20 областей України та Києва, які вийшли в український фінал за шістьма напрямами («Робототехніка», «Енергетика», «Фізика та астрономія», «Комп’ютерні науки», «Математика», «Інженерія (механіка) та Інженерія біомедична, екологічна та матеріалознавство»), ,було визначено суперфіналістів цього конкурсу.