Новини з пришкільних таборів відпочинку

Дата: 01.06.2018 15:35

Дитинство – найкраща пора. Це час, коли ми відчуваємо себе щасливими, ми не боїмося мріяти, ми вміємо дружити і радіти кожній хвилині. Дитинство – незабутня пора, яку дуже приємно згадувати і спогадами про неї так приємно ділитися з друзями. Бути дитиною – це бути захищеним, бути оточеним піклуванням і любов’ю.

1 червня 2018 року в пришкільному таборі «Дружба» були проведені розважально-виховні заходи, приурочені Дню захисту дітей. Вихователі табору разом з маленькими вихованцями взяли участь у проведенні свята «Хай щастю дитини не буде кінця», на якому учні танцювали, водили хороводи, виконували пісні та декламували вірші. Також  дітлахи власноруч виготовили плакати «Долоньки єднання» та прикрасили шкільний майданчик малюнками.