Районний семінар-практикум учителів англійської мови

21 лютого на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської мови «Модель учителя-новатора англійської мови», представництво на якому забезпечували педагоги 14 закладів освіти району.

Теоретичні питання щодо організації інноваційного освітнього середовища в Новій Українській         Школі через використання ІКТ; розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції учнів середніх класів засобами інтернет-середовища; інтерактивного навчання як одного з ефективних методів інноваційних технологій через електронні презентації та відеоролики висвітлили Наталія Євстаф’єва (Бахмацька ЗОШ І-ІІІст. №1), Сергій Шутко (Митченківський НВК), Олена Химиця (Голінська ЗОШ І-ІІІст.).

Втілення теоретичних питань майстерно реалізувала у показовому уроці в 5 класі вчитель-методист англійської мови Наталія Смірнова. Використання особистих гаджетов,  інтерактивні та тренінгові вправи, аудіо- та відео матеріали, сучасні інноваційні форми і методи черговий раз продемонстрували високу професійну майстерність педагога.

Про особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018/2019 навчальному році педагогів проінформувала Людмила Іванько, методист РМК.