Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

500-річчя Реформації

Відповідно до обласного Плану заходів відзначення в Україні 500-річчя Реформації  в Бахмацької гімназії проведено тематичні бесіди та години спілкування з метою ознайомлення гімназистів із реформаційними процесами  в країнах Європи, утворенням нових релігійних течій та їхнім впливом на формування суспільної думки в світі.

20 жовтня 2017 року  відбувся урок  всесвітньої історії у 8 класі з теми «Реформація в Німеччині».   Учні дізналися про перебіг основних подій Реформації, переглянули слайди, здійснили короткі виступи, ознайомили  товаришів з діяльністю М.Лютера і Т. Мюнцера, обговорили проблемне питання: «Чому вчення М.Лютера мало багато прихильників серед різних станів європейського суспільства?»

Основний акцент заняття був спрямований на виховання почуття релігійної віротерпимості, толерантності, поваги до думок і переконань інших людей, неприпустимості насильства для вирішення проблем у відносинах між людьми.

У бібліотеці закладу до уваги гімназистів запропонована тематична виставка «Реформація: імена, події, факти».« повернутися до списку новин