РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я

Дата: 23.04.2019 15:46

17 квітня відбувся районний семінар-практикум вчителів основ здоров’я «Формування культури безпеки життєдіяльності», який зібрав педагогів 13 закладів освіти району на базі Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Початок семінару відкрили показовим уроком основ здоров’я  «Безпечне довкілля» вчитель Наталія Вайло та учні 5 класу.

Під час екскурсії по школі директор Валентина Євченко презентувала безпечне освітнє середовище освітнього закладу. Поза увагою учасників семінару не залишилася спортивна зала, в якій під керівництвом  вчителя фізичної культури Василя Обельця учні продемонстрували  вправи на спортивних   тренажерах, які сприяють здоровому способу життя.

Тренінгові вправи по удосконаленню педагогічної майстерності за матеріалами  Всеукраїнського фестиваля «Щасливий бути вчителем» провела його учасниця Оксана Трикоз, вчитель основ здоров’я Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№4.

Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в закладах освіти району; про проведення районного етапу обласного конкурсу дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» інформувала педагогів Людмила Іванько, методист  райметодкабінету.