День Українського козацтва

14 жовтня щороку відзначаємо День Українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.

З метою поглиблення знань в учнів про козацтво, його традиції, побут, звичаї, 12 жовтня 2017 року в актовій залі Бахмацької  ЗОШ I-III ст. № 5 було проведено захід  «Посвята в козачата».

На заході були присутні справжні козаки: радник гетьмана козацтва запорізького, адмірал козацтва – Микола Кузуб, отаман Чернігівського козацького полку – Кроха  Ігор Всеволодович,  начальник штабу Деснянської флотилії – Охріменко Михайло Васильович, отаман  Куличівської сотні – Токар Володимир Григорович,  отаман Бахмацького куреня – Цибуля Юрій Володимирович.

Адмірал Микола Кузуб  провів святковий обряд посвяти хлопців у козачата та подарував пам’ятні значки, а також заповіт для козачат.

Святкова атмосфера панувала від самого початку й до кінця заходу, учні були задоволені та отримали безліч незабутніх вражень.