НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: навчаються початківці Бахмаччини

Дата: 22.02.2018 15:50

Початкова ланка впевнено та послідовно наближається до роботи в умовах Нової Української Школи (НУШ). 21 лютого уряд ухвалив новий держстандарт початкової загальної освіти, за яким учні 1-го класу  розпочинають навчатися з 1 вересня 2018 року.

При цьому нові ролі та завдання в контексті сучасних змін  відводиться саме вчителю. Тому відділом освіти райдержадміністрації здійснюється організаційне забезпечення підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. Так, від 1 лютого початківці Бахмаччини розпочали обов’язкове проходження дистанційного курсу навчання на сайті студії онлайн-освіти EdEra.

Два дні поспіль 20 та 21 лютого на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 проведена очна сесія першого етапу підвищення кваліфікації учителів початкових класів. 33 вчителі початкових класів Бахмацького району та Батуринської ОТГ підвищували свою майстерність. Навчання пройшло жваво, цікаво; цьому сприяли чисельні презентації, відео, практичні тренінгові вправи. Методист райметодкабінету Людмила Іванько ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою щодо підвищення кваліфікації початківців.

Учитель початкових класів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ірина Сторубльова, тренер НУШ, яка пройшла підготовку на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, проаналізувала Концепцією НУШ, завдання нового держстандарту, основні підходи в освітньому процесі. Тренер демонструвала цікаве практичне впровадження: рольові ігри, тренінгові вправи, ранкові зустрічі, леп-буки, щоденник вражень та інш. Педагоги жваво та активно дискутувати з окремих питань, ділилися своїми враженнями.

Наступні навчальні сесії для вчителів початкових класів передбачаються 27-29 березня 2018 – друга очна сесія; 11-15 червня 2018 – підсумкова очна сесія.