Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Бахмацькі туристи на відкритому Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін- 2019-2020»

Уже 8-ий рік поспіль Чернігівська обласна федерація спортивного туризму проводить Відкритий кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін», у якому беруть участь команди з різних районів нашої, а також Київської, Сумської, Полтавської, Миколаївської областей.

Цьогоріч «Адреналін-2019-2020» розпочався 18-20 жовтня  Відкритим Кубком м. Ніжина з пішохідного туризму, де Бахмаччину представляла команда «Піраньї» Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 у середній віковій групі (кер. Левченко Тетяна).

Змагання були, як завжди, напруженими й цікавими: спортсмени долали особисто-командну «Смугу перешкод», зв’язки, «Крос-похід», демонстрували туристичну майстерність та фізичну витривалість. В особисто-командній смузі перешкод бахмачани були 4-ми, а Євгенія Ковтун виборола ІІ місце серед дівчат своєї групи. У змаганні зв'язок Ковтун Женя й Башук Даша були 3-ми, а загалом  на цій дистанції команда посіла 4 місце. На довгій і складній дистанції «Крос-похід» «Піраньї» посіли ІІІ місце.

Завершилися змагання традиційним урочистим нагородженням. «Піраньї» залишилися 4-ми в загальному заліку, поступившись двом новгород-сіверським командам («Вертикаль-2», «Вертикаль-3»), а також талалаївському «ТУЗу-3» й привезли додому срібну медаль та грамоти. Також за підсумками Кубку «Адреналін-2018-2019» Ільченко Владислав та Строгий Павло отримали відзнаки за зайняті І й ІІ місця відповідно в загальному особистому заліку серед юнаків молодшої вікової групи області.

Перший етап Відкритого Кубку тільки-но завершився, а юні туристи вже готуються до наступного, який відбудеться в листопаді в cмт. Талалаївка.« повернутися до списку новин