Брейн-ринг «Підліток і правознавство»

Дата: 11.12.2017 16:01

7 грудня 2017 року в Красилівській ЗОШ І – ІІІ ст. відбулася інтелектуальна гра  «Брейн-ринг «Підліток і правознавство» серед учнів 9 – 11 класів. Команди «Юристи» (9 клас), «Феміда» (10 клас) та «Академіки» (11 клас) змагалися між собою в знанні правознавства. Змагання судили журі у складі вчителів Голяк Н.А., Марундик Т. І., Осипенко К.В. Ведучим брейн-рингу був вчитель правознавства Марченко Р.В.

Брейн-ринг проходив в чотири етапи: розминка, конкурс капітанів, конкурс «Чорний ящик» та конкурс з вболівальниками. Журі, підбивши підсумки, визначили переможця - команду «Феміда», друге місце посіла команда «Академіки» і третє місце отримала команда «Юристи». Найактивнішою вболівальницею стала учениця 3 класу Таценко Іванна, яка дала правильну відповідь на 6 із 10 питань.

Учасники брейн-рингу «Підліток і правознавство» були нагороджені дипломами, а вболівальники отримали гарний настрій.

Команда переможці з вчителем правознавства

Команди «Юристи» – 9 клас, «Феміда» – 10 клас та «Академіки» – 11 клас