Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

І-й етап «Адреналіну 2017-2018»  стартував

Дата: 17.10.2017 16:17
Кількість переглядів: 26

Уже 8-й рік Чернігівська обласна федерація спортивного туризму проводить Відкритий кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін», у якому беруть участь команди з різних районів нашої області, а також Київської, Сумської, Полтавської, Миколаївської.

Цьогоріч Кубок розпочався на Покрову, 13-17 жовтня, першим етапом – Відкритим Кубком м. Прилуки, де Бахмаччину представляла команда «Піраньї» (Корень Дмитро, Ільченко Владислав, Башук Дар’я, Глущенко Анастасія, Ковтун Євгенія, Строгий Павло).

Для чотирьох бахмацьких спортсменів ці змагання були першими виїзними, але діти показали непогані результати. Корень Д. посів ІІІ місце серед хлопців молодшої групи, а Ільченко В. – 4. Строгий П. був третім також серед найменших учасників 2006-2008 р.н.

В особисто-командній смузі перешкод бахмачани були 7-ми. У загальному заліку зв'язок – 6-ми (Корень Д. і Ільченко В. посіли ІІ місце серед чоловічих зв'язок). На командній «Смузі перешкод» – теж 6-ми.

У загальному заліку «Піраньї» утрималися на 6-ому місці серед 11 команд своє вікової групи.

Змагання відбувалися на території парку Прилуцького Центру дитячої та юнацької творчості серед прекрасної осінньої природи, а погода була сприятливою: дощ хоч і зривався кілька разів, але дав змогу організаторам провести й закінчити змагання. Додому юні спортсмени привезли не лише грамоти й медалі, а й незабутні враження.