Акція «Ангели пам’яті»: гімназія вшановує Небесну Сотню

Дата: 21.02.2020 16:19

Пам’ятаємо: шість років тому розпочалися найкривавіші дні Революції Гідності. 18 лютого 2014 року внаслідок протистоянь із правоохоронцями загинули 23 активісти. За дві доби боротьби небесними захисниками стала сотня Героїв…

20 лютого гімназисти зібралися біля недобудованої каплички, що біля Майдану Героїв Небесної Сотні. У руках учнів та вчителів біліли вирізані напередодні з паперу білі янголи. Сьогодні учні 1-11 класів та вчителі взяли участь у тихій акції  «Ангели пам’яті» , щоб ушанувати пам’ять жертв масових розстрілів.

Минулого року в  акції   вшанування Героїв Небесної Сотні  взяли участь понад 20 міст України , а також вона пройшла в  Польщі,  Туреччині,  Латвії,  США,  Греції,  Франції. Нагадаємо, що  акцію ініціювала співачка й активістка Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Територія А» в лютому 2015 року.