Курінська ЗОШ І-ІІ ст. святкує День Європи

Дата: 18.05.2018 16:22

День Європи для України і її громадян – це особливе свято. У ці травневі дні й Курінська ЗОШ І-ІІ ст. долучилася до святкування.  Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначили  європейський вибір нашої країни. Україна, яка знаходиться практично в центрі європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. У школі з метою розвитку комунікативних та інформаційних компетентностей, творчих нахилів, ініціативності й самостійності, а також виховання генерації нових європейців та поваги до інших народів і їх культур були проведені такі заходи: години спілкування «Ми - європейці», «Європа в Україні»; пісенний конкурс «Шкільне Євробачення», конкурси малюнків та стінгазет «Ми малюємо Європу», вікторина «Що я знаю про ЄС?», тематична виставка в шкільній бібліотеці  «Сузір’я  європейських письменників».

Школярі із величезним задоволенням узяли участь у цікавих конкурсах, демонструючи свою виконавську та художню майстерність, дізналися багато нового про Євросоюз та отримали масу позитивних емоцій.