ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ: БАХМАЦЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 11.06.2018 16:23

Весело і пізнавально проходять дні другого тижня роботи в англомовному таборі «Веселка» Бахмацької гімназії. Були проведені тематичні дні. «Color DAY» «Кольоровий день»: діти прийшли одягнені в одяг свого улюбленого кольору, проводились веселі ігри англійською мовою, діти малювали. Також проводили «My PET DAY» «День мого домашнього улюбленця».

Діти розучували віршики про своїх улюблених тваринок, малювали іх, а потім презентували свій малюнок, розповідаючи про своїх улюбленців англійською мовою. Цікавим був і День Сувенірів «Souvenir Day», під час якого майбутні чотирикласники  виготовляли сувеніри для іноземних друзів. Але найбільш захоплюючими для учнів виявився День Пікніку та День Квесту, під час якого проводився мовний квест по місту.   Учні, виконуючи завдання, вгадували місце наступного пункту. Школярі побували на екскурсії в місцевому музеї, «Ощадбанку», аптеці та «Укртелекомі». Останнім пунктом призначення, де учні і знайшли скарб, за яким вони і «полювали»,  була  піцерія, де діти відпочили, поспілкувалися і отримали задоволення від смачної їжі.