Відділ освіти, сім'ї, молодіжної політики та спорту Бахмацької міської ради

Зимові змагання юних туристів

Дата: 29.01.2018 16:25
Кількість переглядів: 27

27-28 січня Бахмаччина приймала гостей - туристів із смт Варви, Талалаївки, міст Прилук, Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Дружківки (Донецька область), які зібралися на відкритий Кубок Бахмацького району з пішохідного туризму (4 етап Відкритого кубку Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін-2018»),

щоб продемонструвати й удосконалити туристичну майстерність та визначити найсильніші команди й  спортсменів-туристів. Змагання проходили в тренувальному залі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5, який цьогоріч приймав рекордну кількість спортсменів – 95 учнів 2004-2008 років народження, усього 20 команд.

Наш район  представляли  вихованці Бахмацького будинку дитячої та юнацької творчості: команди «Піраньї» (Ільченко В., Корень Д., Мачача С., Строгий П., Гаранько К., Ситченко Д), Метеор (Лазун Д., Рог О., Кулаков О., Неговора Нікіта., Ткаченко О., Штахура В.) та «Юність» (Іванченко А., Цепух О., Пікель О., Слюсар М., Лященко П.,) – тренер Левченко Тетяна Петрівна.

В особистих змаганнях серед хлопців І місце виборов В’ялий В. (смт Талалаївка), ІІ – Ільченко В. (м. Бахмач), ІІІ – Ворона Даніїл (м. Ніжин). Серед дівчат І місце посіла Іпатко А. (м. Новгород-Сіверський), ІІ –  Загурська Альона (смт Талалаївка), ІІІ – Адаменко Д. (м. Ніжин).

У віковій категорії 2006-2008 р.н. серед хлопців місця розподілилися таким чином: І місце виборов Черненко Ілля (м. Новгород-Сіверський), ІІ –бахмачанин Строгий Павло, ІІІ – Бельдяга Н. (м. Новгород-Сіверський). Серед дівчат першою була Іпатко А. (м. Новгород-Сіверський), ІІ місце у Адаменко Д. (м. Ніжин), ІІІ – у Глущенко Милослави (м. Новгород-Сіверський). В особисто-командному заліку І місце посіла команда «ТУЗ-2» (смт Талалаївка), ІІ – «Рандеву» (м. Ніжин), ІІІ – «Вертикаль-2» (м. Новгород-Сіверський).

Серед чоловічих зв'язок І місце вибороли Ведмідь Пархоменко Б., Ворона Д. (м. Ніжин), ІІ місце – Ільченко В., Корень Д. (м. Бахмач), ІІІ – Муренець М., Едієв В. (м. Чернігів). У змішаних зв’язках місця розподілилися так: І місце – В’ялий В., Загурська А. (смт Талалаївка), ІІ місце – Журавльов В., Целіщева М. (смт Варва), ІІІ – Хоменко М., Курганська Л. (смт Варва). Серед жіночих зв'язок І місце посіли Таралика А., Гриценко О., (смт Талалаївка), ІІ – Комар М., Глущенко М. (м. Новгород-Сіверський), ІІІ місце – Дзюба М., Шуляк В. (м. Чернігів). У загальному заліку зв'язок І місце виборов талалаївський «ТУЗ-2», ІІ – новгород-сіверська «Вертикаль-2», ІІІ – чернігівський «Центр ТОВРДМ».

Наступного дня відбулися змагання на командній «Смузі перешкод» за вибором. І місце посів «ТУЗ-2» (смт Талалаївка), ІІ місце – у чернігівського «Центру ТОВРДМ», ІІІ – у «Рандеву» (м. Ніжин). У загальному заліку місця були розподілені так: І місце – «ТУЗ-2» (смт Талалаївка), ІІ – «Центр ТОВРДМ» (м. ЧЕрнігів), ІІІ – «Вертикаль» (м. Новгород-Сіверський). Бахмацькі «Піраньї» були 5-ми.

Підтримати юних бахмачан прийшли студенти Бондареві Аня і Наташа та Лапа Єгор, які теж були гуртківцями туристичного гуртка Будинку творчості, а, як відомо, туристи колишніми не бувають.

Учасників змагань привітали завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Бахмацької райдержадміністрації Діденко С.І. та методист райметодкабінету Корецька С.В. й уручили грамоти, медалі й кубки призерам, а також нагородили тренерів команд, які посіли І, ІІ й ІІІ місця.

Юні туристи отримали не лише такий необхідний змагальний досвід, але й мали змогу поспілкуватися з однолітками та знайти нових друзів, яких єднає спільне захоплення -  туризм.