Інтелектуальні ігри „Найрозумніші” у Митченківському НВК

Дата: 15.02.2018 16:27

В кожній школі є розумні учні, які прагнуть до збагачення своїх знань та перевірки своїх інтелектуальних здібностей.

От і в Митченківському НВК 13.02.2018 року учні разом із заступником директора з виховної роботи Світланою Савченко  розпочали серію інтелектуальних ігор „Найрозумніші”. Першими стартували учні 8-9 класів у номінації «Антична міфологія», другими – учні 9-11 класів у номінації «Загальні питання», третіми – учні 10- 11 класів у номінації «Астрономія. Географія». Учасники гри не лише із задоволенням змагалися, але й багато чому навчилися: радіти успіхам інших, співчувати їм у поразці, бути зосередженими, впевненими в собі, швидко діяти й робити висновки на майбутнє. Конкурс пройшов динамічно, цікаво та змістовно. Але у змаганнях завжди є переможці. Переможцями конкурсу стали учні 11 класу.