Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика на Бахмаччині

01 грудня 2019 року на базі Бахмацької гімназії проведено ІІ (районний) етап XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу української мови серед учнівської  молоді, виховання пошани до культури та духовних надбань українського народу.

   У цьому масштабному й престижному мовному марафоні, започаткованому ще в 2000 році Лігою українських меценатів, за весь час його існування взяли участь більше 5 мільйонів школярів та студентів із 30 країн світу. Цьогоріч  в області  учасниками І (шкільного) етапу стали понад близько 10000 учнів (із них у нашому районі – 916). На районний етап  прибуло 118  учнів з 22 закладів загальної середньої освіти, для того щоб випробувати свої знання  рідної мови.

Слід відзначити високий рівень здобутків  Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст.№1, №4, №5, гімназії, Тиницької ЗОШ та Курінського НВК, учні яких  зайняли  не одне призове місце.

14 грудня  відбудеться  урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу конкурсу в м.Чернігів, участь у якому обов’язково візьме й команда Бахмацького району, щоб іще раз підтвердити слова голови Ліги українських меценатів Михайла Слабошпицького: «Конкурс імені Петра Яцика вже давно став видатною культурно-освітньою подією не лише в Україні, але в усіх державах світу, де живуть українці, які плекають рідне слово, дбають про нашу духовність і культуру».« повернутися до списку новин