«Соняшник» збирає друзів

Дата: 15.03.2018 16:48

Цьогоріч 327 учнів 2-11 класів закладів загальної середньої освіти району долучилися до великої «соняшникової» родини, узявши участь у ІХ Всеукраїнській українознавчій  грі «Соняшник», метою якої є формування зацікавленості у вивченні української мови й літератури, любові до рідного слова, активізація позакласної роботи, виховання патріотизму.

Конкурс проходив протягом березня в різні дні  через призупинення навчального процесу в частині закладів, завершальними стали Бахмацькі ЗОШ №1 та №5.

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 декілька років поспіль є найактивнішим учасником конкурсу в районі, адже збирає найбільше пошановувачів українського слова. У середу під керівництвом координаторів гри - вчителя початкових класів Воробей Світлани Миколаївни та вчителя української мови Лагно Лариси Михайлівни, юні «соняшниківці» долали сходинку за сходинкою. Діти з цікавістю та захопленням виконували завдання, у всіх на обличчях сяяли посмішки, а в аудиторіях панувала святкова атмосфера. Ця гра об’єднала дітей, даючи натхнення до творчості й перемоги, зацікавлюючи українською мовою. Окрасою й оберегами гри стали символічні соняшники, які діти виготовили власноруч до конкурсу.  А наприкінці всі сфотографувалися, щоб надовго запам`ятались незабутні хвилини із «Соняшником».

Учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 теж отримали можливість показати свої філологічні здібності, перевірити грамотність, продемонструвати знання скарбів рідної мови під час Всеукраїнської гри "Соняшник".  Координатори Ярошенко Людмила Михайлівна та Матісько Наталія Миколаївна творчо підійшли до проведення інтелектуальних змагань, організувавши конкурс цікаво, весело й креативно. Родзинкою завдань для всіх були ребуси, які учні із задоволенням розв'язували. Завершилася гра під спільним гаслом: «Нехай "Соняшник" квітне всім на радість!»