Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Бахмацькі гімназисти - учасники Всеукраїнського онлайн-огляду підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» у 2020 році

Рої  «СІЧ» та «СІЧ-1» Бахмацької гімназії з 19 серпня по 22 серпня – учасники Всеукраїнського онлайн-огляду підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» у 2020 році.

Змагання проводились у формі таборування. Джурами було облаштовано наметове  містечко, проведено урочисте відкриття табору, щодня ранок розпочинався з виконання гімну України, а на вечірній збірці лунав марш «Зродились ми великої години».

Чотири дні перебування в таборі були насичені змаганнями й конкурсами, а ночі – тишею.

Кожен день знаменувався певним гаслом. Учасники таборування брали участь у різних майстер – класах: тактична підготовка, надання першої долікарської допомоги, в’язання туристичних вузлів, стройова підготовка, виготовлення ляльки-мотанки. Натхненно змагалися  в конкурсах «Метання гранати», «Перетягування линви», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Пластун» тощо.

Джури та берегині  рою «СІЧ» мужньо, шляхетно й відважно знесли всі труднощі таборування, отримали неабияке задоволення від благородної місії.

Цей захід сприяє патріотичному та духовному вихованню учнівської молоді на ідеях козацького лицарства, надихає долучатися до здорового способу життя, інтелектуально та духовно збагачуватися, розвиватися фізично.« повернутися до списку новин