Районний етап олімпіади з англійської мови: перші підсумки

Дата: 27.11.2017 16:55

Завершився ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, яка відбулася 25 листопада на базі Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5.

Участь в олімпіаді прийняли 54 учні 8 – 11 класів закладів освіти району (8 клас – 16 учнів, 9 клас – 17 учнів, 10 клас – 11 учнів, 11 клас – 10 учнів).

Запропоновані завдання складено фахівцями кафедри іноземних мов Чернігівського ОІППО з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, усного мовлення, читання, письма. Переможцями та призерами стали учні Бахмацьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №4, №5, Бахмацької гімназії, Курінського НВК, які отримали найвищі бали. Найкращий командний результат у Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст.№5: два І місця, одно ІІ місце, одно ІІІ місце. Найкращий індивідуальний результат в учениці Бахмацької гімназії: 135 із можливих 150 балів.