Змагалися юні науковці Бахмацької секції Чернігівського відділення Малої академії наук України

Дата: 19.01.2022 17:17

Сьогодні, 19 січня, завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України 2021/2022 навчального року серед здобувачів освіти Бахмацької міської територіальної громади, проведений на базі Бахмацького ліцею №1 з метою популяризації наукової діяльності, розвитку наукового світогляду, пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді.

Розпочався захід вітальним словом Лариси Журби, начальника відділу освіти, сім’ї, молодіжної політики та спорту виконкому Бахмацької міської ради, голови журі конкурсу-захисту, яка побажала юним науковцям творчих здобутків, бажання й надалі займатися дослідницькою роботою, удосконалюючи свої здібності, шукаючи нові наукові перспективи для себе й держави, подякувала науковим керівникам за плідну працю й підтримку обдарувань.

Далі Корецька Світлана, заступник голови журі, представила членів журі та ознайомила присутніх із порядком і правилами  проведення, критеріями та результатами  заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт.

Цьогоріч учасниками інтелектуальних змагань були учениця 11 класу Курінського ЗЗСО І-ІІІ ст. Бакало Алла (кер. Беба С.Б.), учениця 11 класу Бахмацького ліцею №1 Бадай Кіра (кер.Мартиненко І.Г.) та двоє учнів   Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Гаранько Каріна (9 кл., кер. Гаранько В.Г.) і Гурєєв Кирило (10 кл., кер. Левченко Т.П.), які представили роботи в 4-х секціях: «психологія», «біологія  людини», «педагогіка» та «українська література» відповідно.

Юні дослідники продемонстрували глибоке володіння матеріалом, методами наукового пошуку, вміння презентувати свої дослідження, осмислювати використані джерела, самостійність, оригінальність і доказовість суджень, навички критичного аналізу наукових проблем та особистий унесок у їх вирішення. Члени журі відзначили високий рівень культури мовлення учасників, вільне володіння матеріалом, доступність інформації та кваліфіковану участь у дискусії.

За підсумками роботи журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Бахмацької секції Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України усі учасники відзначені дипломами І ступеня й продовжать інтелектуальні змагання в ІІ (обласному ) етапі, який відбудеться у лютому.

Бажаємо нашим юним науковцям та їх наставникам так само успішно представити свої дослідження у наступних етапах конкурсу-захисту !