Відділ освіти Бахмацької Районної Державної Адміністрації

Розглянуто питання оздоровлення дітей

02 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду за підсумками оздоровчої кампанії та її підготовки на наступний рік. Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, директор дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Мрія» Вікторія Луценко.

Голова райдержадміністрації висловила подяку керівнику позаміського закладу оздоровлення «Мрія» Вікторії Луценко за організацію роботи з оздоровлення 160 дітей району, зокрема, й за належну організацію дозвілля.

У ході спілкування обговорено питання поліпшення матеріально-технічної бази, а саме: облаштування шафів-купе, ремонту кімнат, оздоблення їдальні, придбання ліжок та посуду.

Значну увагу було приділено питанню прибудови санблоку з облаштуванням душових кабін та туалетів, проектно-кошторисна документація на будівництво якого виготовлена й при умові винайдення коштів як районного бюджету, так і інших джерел можливе виконання робіт на даному об’єкті.

Вікторія Луценко подякувала керівництву району за розуміння і підтримку.

За результатами наради прийнято рішення спрямувати вже цього року зекономлені кошти на поліпшення матеріальної бази оздоровчого закладу.« повернутися до списку новин