Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

Розглянуто питання оздоровлення дітей

02 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду за підсумками оздоровчої кампанії та її підготовки на наступний рік. Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, директор дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Мрія» Вікторія Луценко.

Голова райдержадміністрації висловила подяку керівнику позаміського закладу оздоровлення «Мрія» Вікторії Луценко за організацію роботи з оздоровлення 160 дітей району, зокрема, й за належну організацію дозвілля.

У ході спілкування обговорено питання поліпшення матеріально-технічної бази, а саме: облаштування шафів-купе, ремонту кімнат, оздоблення їдальні, придбання ліжок та посуду.

Значну увагу було приділено питанню прибудови санблоку з облаштуванням душових кабін та туалетів, проектно-кошторисна документація на будівництво якого виготовлена й при умові винайдення коштів як районного бюджету, так і інших джерел можливе виконання робіт на даному об’єкті.

Вікторія Луценко подякувала керівництву району за розуміння і підтримку.

За результатами наради прийнято рішення спрямувати вже цього року зекономлені кошти на поліпшення матеріальної бази оздоровчого закладу.